musicpark to nowe muzyczne targi w Lipsku. 

Wydarzenie dla muzyków, melomanów, gości branżowych i graczy z dziedziny instrumentów muzycznych i sprzętu muzycznego (MI).

 

Tutaj prezentują się marki i aktorzy, wzbogacając nasze codzienne życie muzyką. Wśród artystów i celebrytów, którzy napisali dobrze znane światowe przeboje lub grać, tworzyć o ekspertów z branży, prawdziwe arcydzieła, a więc instrument do gry, aby spróbować różnorodnych możliwościach siebie i generuje pierwsze sygnały:

Musicpark to miejsce, w którym można doświadczyć muzyki.

 

Beringer marketing jest strategicznym partnerem i współorganizatorem imprezy, która odbędzie się jesienią 2019 roku po raz pierwszy.

Innowacyjna koncepcja imprezy został zainicjowany przez Beringer marketingu i opracowany wspólnie z zespołem Lipskich do holistycznej imprezy.

 

Koncepcja sukces Beringer Marketing „Blood, Sweat and Tears” - Legendary obozy i Box - jest obecnie częścią ekskluzywnej parku muzycznej.

Dźwiękoszczelne kabiny dźwiękowe, które oferują muzyczną atmosferę w klubowej atmosferze, były już z powodzeniem wykorzystywane na różnych imprezach.

W Boxing # 1 & # 2 (Drum Camp & Guitar Camp) świętowano już ponad 150 automatów. W tym takie gwiazdy jak Guthrie Govan (H.Zimmer), Mikkey Dee (Motorhead), Gary Wallis (Pink Floyd), Jen Majura & Will Hunt (Evanescence), Tom Longworth & Karl Brazil (Robbie Williams) i wiele innych krajowych i międzynarodowych górę gwiazdki.

 

W musicparku znajdziesz "sweatbloodtears" - obszary w showfloorach:

SBT # 1: Perkusja i perkusja | SBT # 2: Gitary i Basy | SBT # 3: Band & Orchestra | SBT # 4: Fortepian i instrumenty klawiszowe

  • Facebook Social Icon
musicpark - Die Musik-Erlebnismesse