musicpark je nový hudební zážitkový veletrh v Lipsku. 

Akce pro hudebníky, milovníky hudby, obchodní návštěvníky a hráče v oblasti hudebních nástrojů a hudebních zařízení (MI).

 

Zde jsou značky a herci, které obohacují náš každodenní život s hudbou. Mezi umělci a celebrity, kteří psali dobře známý mezinárodní hity nebo hru, vytvořit o odborníky v oboru, skutečná umělecká díla a tím i nástroj ke hře, aby se pokusili rozmanitým možnostem sebe a vytvořit první tóny:

hudební park je místo, kde se může hudba zažít.

 

Marketing Beringer je strategickým partnerem a spoluorganizátorem akce, která se poprvé uskuteční na podzim roku 2019.

Inovativní koncept akce byl iniciován marketingem společnosti Beringer a dále se rozvíjel společně s týmem Leipziger Messe v holistickou událost.

 

Úspěšná koncepce Beringer Marketing "Sweatbloodtears" - legendární tábory a krabice - je nyní exkluzivní součástí hudebního parku.

Zvukotěsné zvukové kabiny, které nabízejí hudební zážitek v klubové atmosféře, již byly úspěšně použity na různých akcích.

Více než 150 slotů bylo již oslavováno v Boxing # 1 & # 2 (Drum Camp & Guitar Camp). Včetně hvězd jako Guthrie Govan (H.Zimmer), Mikkey Dee (Motorhead), Gary Wallis (Pink Floyd), Jen Majura & Will Hunt (Evanescence), Tom Longworth & Karl Brazil (Robbie Williams) a mnoho dalších mezinárodních i vnitrostátních nahoru hvězdy.

 

V hudebním parku najdete "sweatbloodtears" - oblasti v showfloors:

SBT # 1: Bicí a perkuse | SBT # 2: Kytary a baskytary | SBT # 3: Band & Orchestra | SBT # 4: Klavír a klávesnice

  • Facebook Social Icon
musicpark - Die Musik-Erlebnismesse